Венедіктова вважає, що Порошенко піариться на провадженнях проти нього

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова вважає, що п’ятому президенту України і лідеру “Європейської солідарності” Петру Порошенку вигідний піар через відкриття проти нього ряду кримінальних проваджень.

Про це вона заявила в інтерв’ю Савіку Шустеру, – передає УП.

“Мені здається, така увага до кримінальних проваджень – це певний піар певним особам”. Подивіться, навіть наші молоді політики. Як краще привернути до себе увагу? Вийти й сказати: “Дивіться, на мене відкрили справу”.

Останні декілька місяців, і мені здається, як тільки я прийшла на посаду генерального прокурора, справи є відкриті щодо мене. Я десь бігаю й кричу, що це вплив на генерального прокурора? Ні, я розумію, що органи розслідують і вони розберуться. А коли людина хоче про себе нагадати, і більше нагадати нема чим, бігають і кричать про політичні переслідування”, – сказала генпрокурор. Відповідаючи на питання, чи потрібен такий піар Порошенку, який не є молодим політиком, а пропрацював 5 років президентом, Венедіктова сказала: “Я думаю, що на сьогоднішній день йому такий піар потрібен”.

“Тому що те, що він попрацював 5 років, моє оціночне судження як громадянина – це вже мало кому цікаво. І остання електоральна революція показала, що країна хоче більшого”. Реально в країни вкрали 5 років життя, можливості. Те, що відбувається на Донбасі – це реальна біда для України. І чим більше це затягувалося, тим менше можливостей реально і швидко щось зупинити”, – додала вона.

Share

You may also like...