Суд відмовмовився арештовувати слідчого, якого схопили на хабарі напередодні Дня Незалежності

Голосіївський районний суд міста Києва відмовив у задоволенні клопотання про взяття під варту слідчого з розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів Бориспільського відділу поліції ГУНП у Київській області Юрія Черкасова, якого 20 серпня 2020 року було затримано у справі про вимагання та отримання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України) в розмірі 7 тис. дол. від директора ТОВ “Доронік-Україна”.

Відповідне рішення 22 серпня 2020 року ухвалила слідчий суддя Наталія Чередніченко.

Служитель Феміди постановила: незважаючи на обґрунтованість підозри Черкасову у вчиненні тяжкого злочину вона бере до уваги той факт, що слідчий має постійне місце проживання та раніше не притягувався до кримінальної відповідальності. З урахуванням цих аргументів, суддя проголосила, “що в даному випадку можливо застосувати запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою. Тобто у вигляді домашнього арешту” в нічний час доби – з 22 до 7 години ранку.

Таким чином Юрій Черкасов залишився на волі. 1 вересня 2020 року за рішенням тої таки судді Чередніченко достойника було усунуто від посади на два місяці.

Що ж стосується його ймовірних спільників, то на момент підготовки цього матеріалу згадки про них відсутні у відкритій частині судового реєстру. Однак окремі відомості щодо їх наступної долі розповіло джерело Dетектив-Info.

За його словами, відпочатку по справі “перевертнів у погонах” фігурувало не двоє поліцейських, про викриття яких офіційно 21 серпня 2020 року звітувало Державне бюро розслідувань, а одразу четверо чоловіків.

“Прямо в робочому кабінеті затримали керівника відділу дізнання Броварського ВП ГУНП у Київській області Дмитра Аджієнка. Саме в його кабінеті розкладали на столі хабар. Одночасно із цим, Юрія Черкасова та ще одного слідчого Бориспільського відділу поліції Максима Вороніна затримали, коли вони разом в автівці прямували до Аджієнка. Наразі Воронін фігурує у провадженні як свідок, аналогічний статус має ще один бориспільський слідчий. Вирішується питання щодо звільнення цих чоловіків з лав поліції”, – резюмував наш співрозмовник.

(Дмитро Аджієнко в сорочці фіолетового кольору)

(Затримання Максима Вороніна та Юрія Черкасова)

Share

You may also like...