ІДУ В ДЕПУТАТИ, ЩОБ НЕ СІСТИ ЗА ГРАТИ. ЧАСТИНА 4. Півнюк Олександр Васильович сподівається й надалі грабувати жмеринчан від Батьківщини

Півнюк Олександр Васильович – молоде дарування, сподівається залізти у депутатське крісло під прикриттям політичної сили Батьківщина. Олександр Васильович, запам’ятався жмеринчанам тим, що ставши директором водоканалу встановив у Жмеринці самий високий тариф на воду, при цьому допустив борги по зарплаті звичайним працівникам водоканалу. На встановленні сонячної електростанції Олександр Півнюк умудрився вкрасти 270 000 гривень. Півнюк красти не брезгує взагалі ні на чому, навіть на ремонтних роботах у власному дворику – 40% від суми ремонту поклав собі до кишені у вигляді відкату.

Одне погано у Півнюка – не склалось з арифметикою. Відповідно до даних указаних в декларації він бідний як церковна миша, а по факту один тільки його недобудований будиночок вартує 50 000 доларів США. Півнюк добре розуміє, що з таким прізвищем йому на зону ну ніяк не можна, тож іде в депутати, щоб не сісти за грати!!!

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...