Грабіжник столичного відділення “Укрпошти”, якого суд відпустив під домашній арешт, подався в біга

Правоохоронці оголосили в розшук 28-річного киянина Олега Голеусова, якого підозрюють у скоєнні зухвалого розбійного нападу (ч.3 ст.187 КК України) на відділення “Укрпошти” столиці. Відповідні відомості містяться в базі МВС щодо осіб, які переховуються від органів влади.

Згідно із ними, датою зникнення достойника, якого після затримання суддя Деснянського районного суду Світлана Колегаєва відправила під цілодобовий домашній арешт, вважається 17 серпня 2020 року.

Голеусову закидають здійснення збройного нападу на відділення “Укрпошти” 9 липня 2020 року в Деснянському районі Києва. Тоді в приміщення з пістолетом у руках увірвався чоловік у масці: він здійснив постріл у стелю та забрав 5 тис. грн. з каси.

Dетектив-Info вже розповідав, як 23 липня 2020 року поліцейським завдяки оперативній вдачі вдалося упіймати зловмисника в квартирі, де мешкали фігуранти інших кримінальних справ, пов’язаних з крадіжками та розбійними нападами. Відпочатку Голеусов надавав зізнавальні покази в причетності до різних злочинів, але під час обрання йому запобіжного заходу благав не відправляти його за ґрати.

Зрештою киянину було призначено цілодобовий домашній арешт, що викликало обурення з боку представників прокуратури. Вони оскаржили відповідне рішення в апеляційній інстанції, однак до розгляду справи по суті так і не дійшло.

Згідно відомостям на сайті Київського апеляційного суду, тричі засідання у провадженні щодо Олега Голеусова переносили. Востаннє це сталося 17 серпня 2020 року, коли стало зрозуміло – достойник зник з радарів.

Як розповіла Dетектив-Info прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець, нині Голеусов перебуває в розшуку.

“Прокурор у справі відмовився від апеляційної скарги щодо раніше обраного запобіжного заходу, бо її розгляд за відсутності підозрюваного у скоєнні розбійного нападу, неможливий. Наразі вже отримано санкцію слідчого судді на його затримання та доправлення до суду для розгляду клопотання щодо арешту чоловіка”, – резюмувала Максимець.

Share

You may also like...