Голова громадянської мережі “Опора” Ольга Айвазовська: чому українці готові продати свій голос на виборах

Ольга Айвазовська, голова громадянської мережі “Опора”, під час виступу в ток-шоу “Політика без правил” на каналі Правда Тут назвала основні причини чому українці готові продати свій голос на виборах. “Ми проводили дослідження і питали чому громадяни готові продати свій голос. Серед опитаних, людей які готові були продати свій голос було 17%.

Про це Ольга Айвазовська сказала в ток-шоу “Політика без правил” на каналі Правда Тут

Це репрезентативні дані, все залежало від вартості. Тобто, коли мова йшла про дуже високу суму, то багато хто був готовий продати свій голос. Ми спробували вияснити мотиви: “чому?” І найбільший мотив знаєте був який, не бідність, не недовіра, а те, що “вони вкрали у нас і ми в такий спосіб повертаємо собі своє, і в такий спосіб їх караємо” — зазначила Айвазовська.

Ольга Айвазовська, голова громадянської мережі “Опора”, під час виступу в ток-шоу “Політика без правил” на каналі Правда Тут назвала основні причини чому українці готові продати свій голос на виборах

“Ми проводили дослідження і питали чому громадяни готові продати свій голос. Серед опитаних, людей які готові були продати свій голос було 17%. Це репрезентативні дані, все залежало від вартості. Тобто, коли мова йшла про дуже високу суму, то багато хто був готовий продати свій голос. Ми спробували вияснити мотиви: “чому?” І найбільший мотив знаєте був який, не бідність, не недовіра, а те, що “вони вкрали у нас і ми в такий спосіб повертаємо собі своє, і в такий спосіб їх караємо” — зазначила Айвазовська.

Источник: Inform-ua.com

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...