Трамп: США вбили іранського генерала, щоб зупинити війну, а не розпочати її

Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати вбили провідного командувача Ірану Касема Сулеймані «щоб зупинити війну, а не почати її».

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на BBC.

Трамп сказав, що «царство терору» Сулеймані «закінчилося» після удару по аеропорту Багдад в п’ятницю.

Виступаючи на пресконференції у Флориді Трамп сказав про п’ятничну атаку: «Військові Сполучених Штатів завдали бездоганний точний удар, який убив терориста номер один Кассема Сулеймані.»

«Сулеймані задумував неминучі і зловісні напади на американських дипломатів і військових, але ми впіймали його на місці злочину і знищили» – заявив президент США.

Сулеймані очолював операції Ірану на Близькому Сході в якості лідера елітних сил «Кудс». Іран присягнувся «жорстоко помститися» за його смерть.

Це вбивство ознаменувало собою серйозну ескалацію напруженості у відносинах між Іраном і США.

Американські офіційні особи заявили, що в якості запобіжного заходу на Близький Схід будуть направлені ще 3000 військовослужбовців.

Тим часом іракське державне телебачення повідомило, що через 24 години після вбивства Сулеймані в країні був завданий ще один удар.

Представник американських військових заперечив, що відповідальність за це несе очолювана американцями коаліція, яка веде бойові дії в регіоні.

Пізніше в армії Іраку спростували дані про новий удар у регіоні.

Источник: eurointegration.com.ua

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...